| MinnieGirlDary a întrebat:

Vreau sa practic sport pentru intretinere happy Tinand cont ca sunt o domnisoara si nu sunt grasa ( poate doar putine solduri si burica ) sunt si inalta happy Ce mi-ati recomanda intre aerobic / sala si fitness? Cel mai buna raspuns + explicatii primeste funda si voturi :*!

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Aerobic

| Q69 a răspuns:

Cel mai bun pentru asa ceva la ora actuala este kangoojump
dar si zumba
asta in cazul in care ai posibilitatea sa mergi
acum depinde si de imaginea pe care o ai in minte cum vrei sa arati

| Iulia2598 a răspuns:

Eu iti recomand aerobic pentru ca acolo sunt diferite exercitii care te ajuta la musculatura in diferite parti (maini, picioare, abdomen, solduri) Si eu cunosc o persoana care era foarte grasa la inceput si dupa 2, 3 luni cand o vedeam pe strada ma intrebam daca e ea oare.

Sper ca te'am ajutat :*:*!

| totMAIsus a răspuns:

Te poti duce la sala faci miscare, fructe si legume big grin.

| andymacareeena a răspuns:

Eu iti recomand sa practici pentru ceva timp gimnastica aerobica... de intretinere big grin.