| Slowleyy a întrebat:

Un lucru despre Sala cu care ma poate lamuri cineva care se pricepe? Stiu despre exercitii si toate cele insa nu inteleg un singur lucru. Daca eu vreau sa cresc in masa musculara am nevoie de o alimentatie bogata, corect? insa odata ce eu mananc in acest fel, imi creste si grasimea de pe burta... Cum pot face si abdomenul sa fie definit, dar si sa fac masa musculara in acelasi timp?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Da, ca orice om normal. Nu vad care e problema.

Faci 2 ani masa musculara, apoi 2 luni definire. Si tot asa.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu : nu poti.

Daca se putea, sportivii de performanta nu mai faceau "masa" si "definire", faceau direct ce vrei tu "masa musculara si sa ramana definiti".

Nu se mai chinuiau toti cu masa si apoi definire, daca puteau direct.

| Slowleyy explică (pentru Cosmin86):

Deci tu spui sa ma bag pe masa musculara, iar apoi pe definire?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Slowleyy):

Da, ca orice om normal. Nu vad care e problema.

Faci 2 ani masa musculara, apoi 2 luni definire. Si tot asa.