| 69AnonimuS69 a întrebat:

Cum fac si eu muschi la maini si la abdomen si torace? Gen intr-un an... Nu sunt gras nici slab bat. Adica na pe abdomen am marginile accentuate si o dunga pe misloc si imi pun toti colegii la skandenberg. Prin asta spun ca am un inceput bun nu sunt un slabanog. Vreau sa-mi dati exercitii care nu necesita echipament. Am doar o bara de tractiuni. Sa aveti in vedere ca nu stiu sa fac corect nici flotari asa ca vreau si explicatii indetaliate.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. mananca mai multe proteine, cate mese ai pe zi? sunt bogate in proteine?

2. du-te la sala

| FlyingFox a răspuns:

Incearca programul Insanity sau P90x

| AcoloUndeViselePleaca a răspuns:

Du-te la sala, cu flotarile nu faci nimic

| DariusDeiuPasca a răspuns:

Hai sa iti explic cum am facut eu intr-o luna si chiar se vede: ai zis ca ai o bara de tractiuni, ei bine in prima zi fa 2-3 dimineata la amiaz si seara in urmatoarea zi 4-5 cum poti si tot asa asta este pentru mushci la maini 80 % si 20 % pentru abdomen. Pentru abdomen fa niste abdomene, flotari tot asa. Iti spun sigur asa am facut si eu timp de o luna si da rezultat 100 %.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DariusDeiuPasca):

Se vede pentru ca esti incepator, te plafonezi repede cu prostia aia de antrenamente.

flotari pentru abdomen?

esti doar un copil mic ( de fapt se vede din poza ce firav esti )

| cata24caty a răspuns:

Cel mai bine du-te la sala daca nu stii sa facii flotari