| vlad_2771 a întrebat:

Acum ca am patratele cum as putea sa le mentin? Greu? Sau cum?

18 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

Ar trebuie sa faci cel putin 100 de abdomene pe zi si sa mananci sanatos.

| Trynda a răspuns:

Abdomene dimineata, pranz, dupa-amiaza si seara inainte de culcare. Mancare fara grasimi.
Alergat in aer liber. Bafta.

| cristi1505 a răspuns:

Bun! Multi de aici nu stiu ce zic.Crede-ma! Abdomenul are nevoie de odihna.Este ca orice alta grupa musculara. Daca faci zilnic nu vei rezolva nimic. Abdomenul se lucreaza de 2 ori pe saptamana.Singurul care stie ce vorbeste aici este BracKMyhay95.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Daca te iei dupa nepriceputii astia care zic ca trebuie sa faci 1mil de abdomene ca sa te mentii mai bine nu puneai intrebarea.
Trebuie sa faci alergari(jogging) si sa tii o dieta cat de cat cu mai putine calorii in jur de 2000.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Http://www.culturism.ro/......domen.html Uite miturile despre abdomen.

| feraryyy78 a răspuns:

Facand sport si antrenamente zilnice in continuare.

| danishor a răspuns:

Incearca sa mergi cat mai mult pe jos sau alergari cand ai timp, daca nu mananci gras si faci miscare o sa le pastrezi mut si bine.

| bObby123 a răspuns:

E mult pana faci patratelele... odata ce leai facut si odata pe saptamana daca lucrezi calumea abdomenu e indeajuns pentru a le mentine

| Myyy3 a răspuns:

Dieta si repetari zilnice la abdomene!

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Myyy3):

Doar dieta si jogging nu abdomene

| cristi1505 a răspuns (pentru Myyy3):

Ce? Nu ai nici o legatura. Abdomenul este o grupa ca oricare alta.Are nevoie de odihna nu de exercitii in fiecare zi.2 zile pe saptamana sunt suficente pentru abdomen>

| Myyy3 a răspuns:

Astia vb ca sa nu taca.cu abdomene iti soliciti coloana, trebuie sa faci reptari cu genunghii sus pana arde abdomenul

| UnKnoWw a răspuns:

Facand sport si multe abdomene! I-ti poti cumpara un aparat care sa te ajute! Eu am unul si a costat chiar foarte putin!

| Sakura25 a răspuns:

Ce va mai place sa va contraziceti...ma refer la cei paraleli cu sportul big grin

| UnBaiatOarecare a răspuns:

Sa rupi in 2 Kfc-ul love struck Sa vezi ce patratele ai:X... sper ca te-am ajutattongue

| bacescuadrian a răspuns:

Le poti mentine facand aproximativ 250 de abdomene pe zi.

| bacescuadrian97 a răspuns:

Pai ai putea sa le mentii facand in fiecare zi intre 250 si 500 de abdomene.

| cristi1505 a răspuns (pentru bacescuadrian97):

Alt raspuns! Citeste ce am scris pentru Lobby daca vrei.