| makeitWOW a întrebat:

Buna ziua, as dori sa aflu cum ajung la sala de kickbox Respect Gym de la Apaca cu transportul in comun, avand in vedere ca eu vin dinspre Cora Pantelimon. Cele mai accesibile mijloace de acolo sunt : metrou, tramvaie ( 14, 45, 55, 1 ), autobuze ( 101, 335, 104 ), troleibuze ( 69, 85 ). Multumesc frumos si sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

1 si 69 te lasa exact vis a vis de Apaca.
Sau poti lua metroul pana la Politehnica.

6 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Poti ajunge cu metroul, statia se cheama "Politehnica" iei metroul de unde iti este mai aproape, cobori la statia "eroilor" si iei metroul de Preciziei, prima statie de la "Eroilor" este politehnica este cea mai buna cale de a veni in cartierul 6

| Cosmin86 a răspuns (pentru Miranda29):

Nu, politehnica e departe mah.

Statia "petrache poenaru" e fix langa intrarea in complex.

| Miranda29 a răspuns (pentru Cosmin86):

El vrea sa ajunga la APACA, nu la "Petrache Poenaru"

| Cosmin86 a răspuns (pentru Miranda29):

Eu stiam ca respect gym e la sema parc, s-a mutat?

| Azµre a răspuns:

104 până la cap
iei metroul spre preciziei și cobori la politehnică.

Sau mai simplu iei mtroul spre preciziei și cobori la politehnică, cum ieși de la metrou pe stanga e apaca

| makeitWOW explică:

Va Multumesc frumos tuturor!