| K1dzorr a întrebat:

As vrea sa stiu ce inseamna la pariuri de exemplu sub1. 5goluri si peste1.5 goluri happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sub 1,5 goluri inseamna ca in meciul respectiv nu se vor inscrie goluri sau se va inscrie un singue gol.
Peste 1, 5 goluri inseamna ca se vor inscrie cel putin 2 goluri.

| alexs99 a răspuns:

Arata cate goluri se marcheaza in meciul respectiv, de exemplu peste 2, 5 goluri inseamna ca se vor marca cel putin 3 goluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 1,5 inseamna minim 2G in timp sub 1, 5 inseamna maxim 1
La fel este si in cazul pariurilor cu goluri mai multe :
peste 2, 5 inseamna minim 3, in timp ce sub 2, 5 inseamna maxim 2 (incluzandu-se si scorul de 0-0)