| NoName23 a întrebat:

As vrea sa va intreb cum pot scoate numele de pe un tricou de fotbal? Avand in vedere ca nu este cusut ci este un fel de cauciuc lipit.

Răspuns Câştigător
| cosminjuve a răspuns:

Salut sa nu incerci cu fierul de calcat rolling on the floor)) cu fierul de calcat sunt lipite mai exact cu o presa exact ca un fier de calcat.il speli in apa fierbinte si dupa cu un ac il deslipesti putin si dupa tragi cu mana, dar nu merge la toate tricourile depinde de cauciuc cum e lipit, daca are ca niste crapaturi micute pe el nu merge, dar daca este neted merge sigur, dar nu incerca cumva cu fieru de calcat.

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Il speli in apa fierbinte si apoi dai cu un ac pe conturul numarului.

| Pinocchio a răspuns:

Cu foarfeca.

| nicoalusoby a răspuns:

Il speli in apa de 90 de grade apoi cu fierul de calcat si cu o foaie o sa scapi foarte repede de el.

| elenac a răspuns:

Spalat in apa fierbinte si dupa aceea cu masina de calcat

| razvancena a răspuns:

Incearca cu un aparat ce face aer cald de la caldura se dezlipeste

| Alex_Alexutzu_1993_sskR a răspuns:

Il speli la apa cu temperatura 60-90 de grade, dai cu un ac pana se desprinde putin...si de acolo te descurci happy. Sper ca te-am ajutat happy