| Robytzu77 a întrebat:

Salut as vrea sa fac o comanda cu un tricou personalizat cu numele meu imi trebuie pentru fotbal ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| AndyNuStiuHelpMe a răspuns:

Buna, am eu o idee pe acest http://www.tricouri-personalizate.eu/personalizeaza_produse site se pot personaliza tricouri, sepci, ceasuri sau cani funda?

5 răspunsuri:
| Keon a răspuns:

Te poti duce la Decathlon! Acolo iti poti alege orice tricou chiar si cu echipe adevarate de fotbal si iti scrie numele tau si numarul pe care il vrei!

| IoanaDan2000 a răspuns:

Daca doresti un tricou personalizat te duci in Carrefour Bucuresti si la intrare e vezi un fel de ''taraba'' unde poti sa iti faci, n-ai cum sa nu o vezi pe pe langa Inter Sport in Carrefour. FUNDA

| Robytzu77 explică (pentru IoanaDan2000):

Multumes de ajutor dar eu nu sunt din Bucuresti happy

| Keon a răspuns (pentru Robytzu77):

Decathlon este in orice oras la langa Careffour