| vasilestratan10 a întrebat:

deci am problema, atunci cand doresc sa depozitez bani de pe card pe site-ul de pariuri 1xbet.com imi da errore fatala:failed to connect to payment system.
Tin sa mentionez ca cardul este visa facut pe mine, iar eu am 16 ani.Poate fi aceasta vreo problema. Poate banca nu autorizeaza acesta tranzactie?

1 răspuns:
| blood0593 a răspuns:

E ceva foarte logic...tu ai facut cardul(16 ani), jocuri de noroc (18+),cred ca ai inteles de ce iti da eroare.