| dementialdenebun a întrebat:

In vara asta m-am gandit sa las fotbalul sau innotul si sa ma apuc de lupte, si voiam sa va intreb care tip de lupte ar fi mai bune pe la 14-15 ani. Eu m-am gandit la kickbox dar astept si parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| rhino50 a răspuns:

Stai lin ca daca nu til rupe antrenorul sigur o sa ti se rupa in antrenament in lupte, si eu zic ca mai bun e taekwondo si dupa pe la 17 ani sa te gandesti la kick pentru ca e destul de dur si poate nu o sa rezisti, mai poti sa faci mma daca ai vreo sala de mma prin zona.Bafta!

5 răspunsuri:
| Dany_Danyel_1997_LS4V a răspuns:

Pai parerea mea este ca la 14 ani trebuie sa faci ceva gen taekwondoo sau kickboxing...ti-am fost de ajutor? funda?

| dementialdenebun explică (pentru Dany_Danyel_1997_LS4V):

Stii cumva daca trebuie sa iti sparga antrenorul nasul la inceput? Sti in ce constau antrenamentele la kickbox?

| Dany_Danyel_1997_LS4V a răspuns (pentru dementialdenebun):

Nu stiu man!laughing

| rhino50 a răspuns (pentru dementialdenebun):

Stai lin ca daca nu til rupe antrenorul sigur o sa ti se rupa in antrenament in lupte, si eu zic ca mai bun e taekwondo si dupa pe la 17 ani sa te gandesti la kick pentru ca e destul de dur si poate nu o sa rezisti, mai poti sa faci mma daca ai vreo sala de mma prin zona.Bafta!

| alinutzaali a răspuns:

Stii ce zic eu? Sa te apuci de carte maii....BAIETE!

| dementialdenebun explică (pentru alinutzaali):

Stii ce zic eu? M-am saturat de toti ''profesorii'' de romana de pe internet care in realitate au stomacul lipit de sirea spinarii si in loc sa se duca la munca la cat de destepti se cred, stau acasa intre patru pereti si comenteaza la straini fara macar a-i cunoaste. Probabil ca am mai uitat sau am mai adaugat o litera la vreun cuvant dar asta e din cauza ca trimit de pe telefon.