| Florin a întrebat:

Buna prieteni s utilizatori TPU, ce faceti, cum va mai simtiti? Interbarea mea este urmatoarea, la ce varsta poti merge la un club de fotbal, ca portar? P. S.big grine aparat, apar destul de bine, am rezistenta, ca as vrea as merg la un club de fotbal, din Romania, bine inteles, si nu stiu de la ce varsta? Imi puteti spune, si apoi va zic si varsta mea.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La un club de fotbal poti merge si de la varsta de 10 ani, bineinteles daca are echipe de pitici, pe varste. Daca are numai de juniori atunci de la 14 ani. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Florin explică:

Multumesc mult pentru raspuns.