| croissant a întrebat:

vreau sa ma inscriu la fitness. Întrebarea mea este daca da rezultate alergatul la banda + dieta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Si alergatul pe banda insa nu doar alergatul pe banda. mai ai eliptica, bicicleta aerobic, putin fitness si dieta. nu cred ca dieta face 70%, putin exagerat. daca faci sport regulat iti permiti si o savarina hai sa fim seriosi. totul este sa ai masura si bun simt fata de tine insati in primul rand.
asadar fa sport cu REGULARITATE si mai bucura-te si de putina ciocolata.

1 răspuns:
| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Da,da rezultate happy
dieta este 70% din procesul de slabire.Mergi si la aerobic,zumba,pilates,tae-bo sau kangoo-junps si sala de fitnes e buna,merita sa incerci, eu am mers o luna de zile la fitness, am baut multa apa si nu am mancat prajeli sau fast food, dar sincer nu am tinut o dieta, dar am fost totusi atenta la ce am mancar.Am slabit 3 kg, depinde de organismul fiecaruia.Merita sa incerci :*