| Sorina_Adda_2001 a întrebat:

Bunăă! Recomandări de antrenor personal în Ploiești (pentru slăbit)? Și cam la ce prețuri să mă aștept?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru slabit ti-as recomanta un NUTRITIONIST care sa te masoara, cantareasca si sa-ti perscrie o dieta, dupa care saptamanal sa te verifice si sa-ti adauge lucruri noi in dieta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gică Hagi e bun antrenorlaughing

| Sorina_Adda_2001 explică (pentru Violleta2022):

Merg deja la un medic nutriționist, pe partea de "dietă" am rezolvat. Dar vreau să fac mai multă mișcare și de asta caut pe cineva care să mă îndrume.