| LuminitaRoz a întrebat:

Cand este bine sa faci sport? dimineata sau seara?

8 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Seara este aerul mai rece putin fata de restul zilei. nu transpiri foarte mult. tu alegi

| Addaa1998 a răspuns:

Cel mai bine e dimineata

| KevinAnthony a răspuns:

Se spune că e mai bine să facem sport dimineaţa decât după-amiaza sau seara.

| alinutza92r a răspuns:

Este recomandat sa faci 30 de min. de miscare in fiecare zi...dar e bine de obicei ca sa ai rezultate cat mai bune sa faci sport dimineata si seara

| AddictedToLife a răspuns:

Cel mai bine e sa faci si dimineata si seara. Sportul este si el o modalitate de relaxare, astfel facand sport dimineata te simti bine toata ziua si facand seara dormi relaxata.happy

| laure_3087 a răspuns:

Dimineata alergatul sau orice sport este intr-adevar mai obositor pentru ca este si caldura si transpiri mai mult.
Seara este aerul rece si daca nu esti imbracat binisor racesti

| Andra19051998 a răspuns:

Amandoua deoarece dimineata te energizezi facand putina miscare, iar seara pentru ca e bine sa inchei ziua cu o portie de sport...in plus sportul e foarte bun pentru sanatatehappy

| RubenBolea a răspuns:

Parerea mea este ca sportul trebuia praktikat si dimineata si seara. Dimineata dupa ce te trezesti maninci ceva usor si alergi cel pution 30 min iar seara la fel. Funda?