| Vegeta07 a întrebat:

Cand ma uit pe net la ceva de genu: Transformation 1 year
Ceva de genu, astia care au burta(nu exagerat) pe lanaga culturism mai tin regim sau mănâncă nnormal?
Am 2 luni de sala si nu prea se vede ca am dat jos burta cu tot cu seriile de abdomene si alergatu pe bandă. Bine lucrez si la restul corpului nu numai abdomen

Daca contează vârsta am 16 ani

Paşte fericit!

1 răspuns:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Sunt si eu aici dupa aproape 2 luni. Ca sa slabesti, trebuie sa mananci cu 500 calorii mai putin decat are nevoie corpul tau pentru a-si mentine greutatea. Ca sa slabesti, trebuie cardio, adica alergat. Mai important decat alergatul este mancarea. Degeaba faci sport daca mananci nesatos care contin multe calorii. Sper ca pana acum ai facut progrese : )