| Adelin_Alexa_1999 a întrebat:

Cand s-a aflat ca wwe-ul este fals? adica cand si-au dat seama ca este un sport simulat in ce an tongue

Răspuns Câştigător
| Cosmiin_Cosmy_1999 a răspuns:

Wwe-ul nu este un joc simulay.Adica este 50 si 50%, pentru ca sun si fapte reale.Iar cand s.a aflat ca e un sport simulat a fost in anul 2005

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

WWE-ul este wrestlingul de show si era asa de la inceput doar ca o parte din public credea sau crede ca aia se bat ca la box, adica dau ca sa-si faca oponentul knockout. insa chiar si asa cei care il practica sunt foarte bine antrenati si unele faze sunt reale iar uneori se pot intampla accidente destul de serioase