| Ionut321123 a întrebat:

Cand sa fac exercitiile(flotari, abdomene, tractiuni, box etc.) si cand sa nu fac ca sa se odihneasca muschii? De exemplu luni, marti, miercuri fac exercitii si joi vineri sambata duminica sa stau ca sa se odihneasca muschii sau sa fac o zi exercitii si o zi odihna? cum?

Răspuns Câştigător
| ioniliescu921 a răspuns:

Marti si miercuri de ex.2 zile consecutive adica la rand si dupa aia poti sa o freci in cap acumulezi mai mult si iti tonifici corpul

3 răspunsuri:
| aNNtoNyO a răspuns:

Flotari,abdomene,tractiuni poti face zilnic.Box cand ai antrenament dar daca vr sa ai rezultat mananca si proteine(carne, oua, lactate..etc) Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Cristi2YO a răspuns:

In fiecare zi, dai tare

| Cosmin86 a răspuns (pentru Cristi2YO):

Copil mic, muschii cresc in zilele de pauza

in fiecare zi = progrese LENTE si proaste din cauza supraantrenamentului

apuca-te de sah