| anonim_4396 a întrebat:

Cand se joaca steaua bucuresti-twente turulsi returul?

7 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Buna!
Turul dintre Steaua si Twente se va disputa in data de 16 februarie.
Returul dintre Steaua si Twenta va avea loc la o saptamana, adica pe 23 februarie.
Sper ca Steaua sa se califice fiindca are o echipa foarte buna!

| Alexandru47 a răspuns:

Gasesti aici :D SUCCES ! www.qloudify.com/AlexChilat

| xTreMFightx a răspuns:

Steaua vs Twente, "Arena Nationala", 23 februarie 2012 (tur) si retur nu s-o anuntet...asa scrie pe site-ul uef.a! sa nu crezi pe alti. funda?

| arisss a răspuns (pentru xTreMFightx):

laughing nu stiu de unde te informezi, dar eu stiu sigur ca pe data de 16 februarie este turul:d o sa fiu prezenttongue si pe 23 returul!

| arisss a răspuns:

Steaua-Twente (16 februarie 2012, National Arena)
Twente-Steaua (23 februarie 2012)

| GyeBaek a răspuns:

In 16 februaria si 23 februarie.

| abcde12345 a răspuns:

16 feb - Bucuresti
23 feb - Olanda