| OfXs a întrebat:

Care antrenament de culturism este cel mai bun?
Ziua 1 :piept+umeri
Ziua 2 :picioare
Ziua3 :spate+abdomen
Ziua4 :biceps+triceps

Ziua 1 :piept
Ziua2 :picioare
Ziua3 :spate+umeri
Ziua4 :biceps+triceps

Ziua 1:piept
Ziua2 :spate+biceps
Ziua3 :trapez+abdomen
Ziua4 :umeri+triceps

Ziua1 :triceps+piept
Ziua2 :spate+biceps
Ziua3 :abdomen+picioare
Ziua4 : umeri
Sau daca aveti voi unul mai bun spuneti.Dau funda si vot pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DX190 a răspuns:

"Ziua1 :triceps+piept

Ziua2 :spate+biceps

Ziua3 :abdomen+picioare

Ziua4 : umeri"

E perfect. Niciodata sa nu lucrezi o grupa in 2 zile consecutive. De exemplu, luni cand faci spate, sa nu faci marti biceps (cand faci spate intra si biceps, cum intra tricepsul cand faci piept) ca faci degeaba.

| OfXs explică (pentru DX190):

Lasa-mi te rog in mesaj id-ul tau de messenger sa discutam daca ai timp!

11 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Pot zice ca toate sunt bune. dar daca ar fi dupa mine, as alege programul 2 sau 4, parerea mea.

| beatbox97alex a răspuns:

Luni: Piept+Triceps
Marti: Spate+Biceps
Miercuri: Pauza
Joitongueicioare+Abdomen
Vineri:Umeri+Trapez

| azd a răspuns:

Ziua 1 : spate - biceps - umeri
ziua 2 : fata - triceps - umeri
ziua 3 : picioare.
Eu pe acesta l-am urmat si a dat rezultate c-am in 3 saptamani.

| OfXs explică (pentru azd):

Scuza-ma dar asta ce antrenament e?"fata"? Iar pieptul?

| whein1991 a răspuns (pentru azd):

Ai dat rezultate in 3 saptamani, rezultatele se vad dupa 3 luni, cu antrenamentul tau nu ai da rezultate nici dupa 1 an, dupa ce prostii ai putut scrie pun pariu ca ai alimentatia praf facuta, te sfatuiesc sa te duci sa te culci pentru ca sportu asta nu e de tine

| OfXs explică (pentru whein1991):

Lasa-mi te rog id-u tau de mess sa discutam in privat!

| azd a răspuns:

@OfXs
Nu citesti ce scriu? Fata adica abdomen si piept doamne ce greu mai e oh go on. Faci cum vrei eu ti-am zis programul meu si da rezultate daca nu crezi fa cum vrei tu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru azd):

Ce naiba rezultate in 3 saptamani? rezultatele ca lumea se vad in ANI DE ZILE.

Esti doar un COPIL MIC, nu?

| azd a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu stiu cum va antrenati voi sala, cand ma duceam eu aveam si "chef" adica le faceam corecte nu ca alti in scarba sau lene si nu se punea nimic... Eu in 3 saptamani am vazut ceva rezultate ( nu era cine stie ce doar ca aveam mai mult la brat si se vedea un pic mai bine abdomenul ). Ca sa stii si tu rezultatele se vad dupa 6 luni. faci poza in ziua in care te-ai apucat de sala si mai faci una dupa 6 luniwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru azd):

Stiu, asta sustin si eu, timp mai mult.

p.s. : in 6 luni vezi "ceva" rezultate. ca lumea dureaza mult mai mult.