| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care credeti in opinia voastra ca este in momentul actual cea mai frumoasa galerie din Europa? Eu zic ca LIVERPOOL!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Definește "frumoasă" și răspundem cu entuziasm

| RAY a răspuns:

Si in ro sunt unele frumoase, pacat ca Timisoara numai are echipa in liga 1.
Si italieni au galerii frumoase, spanioli, Germani, francezi

| Drimmero a răspuns:

This is Anfield trebuie sa castige si el trofee, nu sa traiasca din amintiri... daca nu ies campioni in Anglia, sunt cei mai fraieri cu toate circumstantele in fata.

Liverpool are o galerie pasionala, cam cea mai frumoasa, dar sunt si galerii frumoase de prin Serbia, Croatia, Polonia,, dar nu se compara cu ceea ce fac cormoranii cand merg la meciuri.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Spaniolii? bwhahahaha, vai si amar de natia lor de 'suporteri' ce sunt aia.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Deci tu cunosti bine fotbalul spaniol, deci stii mai bine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cunosc fotbalul in intregime, nu mi-a placut niciodata fotbalul spaniol, dar asta nu inseamna ca nu cunosc si de acolo care cum e treaba.
Englezii, nemtii, italienii, francezii, sarbii, polonezii, grecii...cam astia au cei mai frumosi suporteri din Europa.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Dar de ce nu e frumos fotbalul si galerile, da un argument

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Spaniolii sunt trisorii fotbalului modern, sunt dopati, in competitiile europene arbitrii au tras mereu cu echipele spaniole, in special cu Barca si Real Madrid,, au taiat in carne vie toate echipele pentru a le face celor 2 loc sa joace, vorbim de furturi pe fata, mereu au fost ajutate, in special in ultimii 20 de ani, dar fotbalul incepe sa ia masuri anti-coruptie de acum, o sa fie vai si amar de astia.

Spania fura cum s-a furat in Italia in anii 80-90' si la inceputul anilor 2000 cand erau mafiotii la putere, calciopoli...dar intram in alte amanunte.
Iar la galerii? uita-te la meciurile din campionatul spaniol, nu auzi un cantec, efectiv oamenii aia zici ca sunt din carton.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cand vine vorba de fotbal sunt destul de documentat, e domeniul meu si stiu ce vorbesc.