| Adyy5 a întrebat:

Care e cel mai eficient exercitiu pentru a tonifia coapsele interioare? Vreau un singur exercitiu, nu un sport gen alergat, baschet, bicicleta etc.

4 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

1. Nu mai face spam cu aceeasi intrebare de 1000 de ori.
2.Nu exista DOAR UN exercitiu pentru ati lucra muschii, ca sa obtii rezultate cat mai bune, iti trebuie o serie de exercitii.

| Adyy5 explică (pentru Kogaion):

1. Morr laughing
Dle, intrebarea cealalta era despre gambe si asta e despre zona coapselor interioare. Pentru fiecare zona exista un alt set de exercitii. Facand sport lucrezi tot corpul, nu doar o parte, dar sunt exercitii care lucreaza in special o anumita zona. Invatati sa faceti diferenta dintre coapse si gambe. N-am facut spam.
2. Cu 200 de genoflexiuni pe zi am facut muschi in zona coapselor exterioare in 2 saptamani, deci...

| Kogaion a răspuns (pentru Adyy5):

Pai daca tot stii ce trebuie sa faci, de ce mai intrebi?

| Adyy5 explică (pentru Kogaion):

Pentru ca exercitiile pe care le fac nu imi ofera rezultatele dorite.
Dupa un timp tot vad rezultate, dar vreau mai mult.