| dfcsb97 a întrebat:

Funda! Ce exercitii recomandati pentru un abdomen frumos la baieti.

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Eu as recomanda[parca as fi doctorlaughing]
-abdomene
-flotari
-genoflexiuni
Bye.batting eyelashes

| katy a răspuns:

Iti faci un program zilnic de abdomene, dar sa-l respecti cate 20 a cate 2 serii pe zi. si poti sa le faci in diverse feluri

| ParanoidKidu a răspuns:

Banuiesc ca ai 13 ani...La varsta ta lasa muschii si pune-te cu burta pe carte

| Andumin a răspuns:

Alexandru chiar daca ai scoala trebuie sa te si menti! Uite ce iti recomand eu faci cate 100 de abdmene pe zi dupa 2 saptamani de facut 100 de abdomene treci al 200 iar dupa 3 saptamana treci la 300 si asa mai departe eu unu asa fac! SI am 13 ani