| anonim_4396 a întrebat:

Care este rolul batoanelor proteice?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Sunt suplimente alimentare care NU trebuie sa inlocuiasca mesele zilnice ci sa le completeze in aportul proteic! sunt recomandate celor care fac efort fizic sustinut! sa nu iti inchipui ca daca mananci multe batoane vei fi cat un munte, muschii se dezvolta doar prin exercitii si efort, batoanele si mancarea in general alimentand aceasta dezvoltare! bafta!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt bune sa eviti junk-ul cand ti se face foame in mijlocul zilei, cam atat happy