| Gogutzu a întrebat:

Hello TPU,

de ceva timp am inceput sa fac exercitii cu greutati, si ma gandeam sa consum batoane proteice.Stiu ca sunt mult mai usoare decat alte pastile sau altceva...
Si intrebarea mea vine acum:este vreun risc in consumarea batoanelor proteice?
Sa raspunda cine stiehappy
FUndatongue

1 răspuns:
| Andreiskater a răspuns:

Nu, nu este! Eu am cumparat un baton de proteine din greseala, pentru ca credeam ca e napolitana laughing Si am mai mancat! Nu se intampla nimic. Este ca un baton normal cu mai multe proteine!
Succes!
Funda?