| denyiuly a întrebat:

Care este timpul mediu in care o persoana invata pe role? funda+vot

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Pai depinde ce ai vrut sa spui!
Daca te refereai in cat timp inveti sa mergi pe role... daca acorzi 2-3 ore pe zi.In 2-3 zile deja mergi fara nici o problema!(s'ar putea sa mai cazi pe la inceput, asa ca nu baga viteza...si incearca sa te obisnuiesti cu frana, fara ati pierde echilibru!)
Daca te gandeai la scheme si alte chestii...iti trebuie de la cateva luni la un an...ca sa stii cat de cat sa faci ceva!
Sper ca ti'am fost de folos! Bafta cu rolele big hug Take care!

15 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Cam intr-o saptamana-doua inveti sa mergi bine. O sa inveti perfect cam intr-o luna.
Funda?

| ElShaarawy a răspuns:

Depinde de tine poate dura si 4, 5 zile daca esti ambitioasa si vrei cu adevarat sa inveti. FUnda?

| denyiuly explică:

Intrebam din curiozitate.am invatat in 2 zile

| Annalina99 a răspuns:

Depinde de cat de destept este persoana :
-1-9zile foarte destept
-1 saptamana destept
-2 -3 saptamana mediocru
- 1 luna mai prostut
Dar de obicei aproximativ vreo cateva zile sau o saptamana
Funda?

| Corina a răspuns:

Depinde de abilitatile si echilibrul fiecarei persoane.

| username_5501 a răspuns:

Depinde dar in jur de 3-4 zile.

| KikiRiki98 a răspuns:

Mie mi-a luat o saptamanalaughingdar depinde cat de repede inveti
Ma rog eu in fiecare zi exersamwinking si de aia mi-a luat asa putinhappy dar depindewinking Daca exersezi mult inveti cam intr-o saptamna dar daca nu prea ai chef si o zi da si o zi nu iti va lua mai multhappywinking Multa bafta:*

| criştiyan a răspuns:

Este bine sa inveti de mic dar poti sa inveti si cand esti mai invarsta. mult succes.winking

| Parisblue a răspuns:

Pai cam 2 zile sa poti sa iti tii echilibrul, dar cam 1 saptamana iti ia sa inveti sa mergi.cel putin asa mi s-a intamplat miewinking

| misteralexutzu a răspuns:

Tine de exercitiu, daca te dai de exemplu 1vreo 2 saptamani in fiecare zi o sa inveti usor!

| sunshinegirl_7663 a răspuns:

In primul rand poate depinde si de varsta pentru un copil de 2 ani dureaza mai mult in schimb pentru unul de 7- 18 ani poate dura 1 sau maxim 2 luni sper ca te-am ajutat pupici si succes e o activitate foarte placut

| aexutzumaster a răspuns:

2 maxim 3 saptamani pls... funda

| daiana_8371 a răspuns:

Se poate sa inveti si intr-o zi( cateva ore, daca esti entuziasmata), sau e posibil sa iti ea ceva mai mult timp. Totusi eu zic ca maxim intr-o saptamana, iar cu timpu vei deveni din ce in ce mai bun.

| justliviu_6668 a răspuns:

Depinde de conditia fizica pe care o ai.Iti poate lua o luna sau doar 3-4 zile.Cheia e sa exersezi mult si sa nu renunti daca o sa cazi.Iti pot spune ca daca cazi de mai multe ori inseamna ca o inveti foarte repede.

| Truzinuter a răspuns:

Depinde de tine
Daca esti ajutata de cineva poti invata intr-o zi
Daca incerci sa inveti singura poate dura mai mult...2-3 zile insa daca vrei sa inveti perfect poate dura si mai mult...
Succes`!