| DomnulFantastic a întrebat:

Salut cum pot invata sa merg pe role? =]]

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Exerseaza cu cineva care se pricepe asa vei invata si tu sa mergi pe role.Bafta!

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Exact ca si pe bicicleta. exersezi, dai cazaturi si inveti. happy

| me4u a răspuns:

In primul rand trebuie sa cumperi niste role de la un magazin de profil, sa fie facute de un producator cunoscut ca sa fie cofortabile si cu piese de calitate. Gasesti la www.skates.ro o multime de modele bune

| madamme a răspuns:

Doar exersand. nimeni nu s-a nascut invatat

| Ghergel a răspuns:

Exerseaza nu e foarte complicat

| 19adrian19 a răspuns:

Cheama pe cineva care stie, care sa stea langa tine si sa te tina.

| dora03 a răspuns:

E ca si patinatul (daca stii sa patinezi).