| sandel96 a întrebat:

Care imi spune si mie de unde pot lua proteine bune si eftine, pentru cresterea masei musculare. Vreau un raspuns bun va dau si o funda, apropo am 15 ani jumate si sunt cam slab frate de asta vreau sa iau ca acasa fac flotari si alte exercitii.BAFTA!

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Eu zic sa iei de la REDIS nutritie, sunt ieftine, si destul de bune, zic eu.
Trebuie sa iei de acolo niste proteine, si niste produse pentru masa, sunt separat de proteine alea, si cred ca o sa pui ceva pe pe tine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru hummer24):

Nu sunt asa bune, contin aspartam si au un gust dubios. Cel mai bun raport calitate/pret ( la cele romanesti ) este la nutritech.

3 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Http://www.megaproteine.ro/D-Proteine/?gclid=CKn7h_HB6KsCFQEKfAodV1_UEA De aici le poti cumpara dar ai grija ca nu trebuie luate dupa ureche! Cei de acolo iti vor oferii si consultanta iar pentru a face exercitii si a te documenta recomad: http://www.culturism.ro/! Succes!

| George_4355 a răspuns:

Nutritionist...si iti va zice cum sa le iei sau daca le poti luawinking