| bobo_9667 a întrebat:

Este Wrestlingul adevarat sau nu?

49 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Este si asta spune muchii celor care practica ca "The Rock"

| NevastuicAaA a răspuns:

Wrestlingul nu este trucat si nici regizat! Cand te enerveaza cineva cum poti sa il lasi sa castige? Pentru ca asa vor producatorii? Pentru bani? Cum puteau sa regizeze asa ceva?

| NevastuicAaA a răspuns:

Wrestlingul nu este fals sau regizat! Daca te enerveaza cineva cum poti sa il lasi sa castige? Asa zic producatorii? Pentru bani? Cum poate fi regizat asa ceva? Astept raspunsuri.

| night_crawler a răspuns:

Nu este adevarat...acei wrestleri sun ca niste actori care joaca intr-un film...acele scene spectaculoase pe care le vezi sunt trucajewinking... si ce mai credeam eu cand eram mai mic laughing

| -=AleCS=- a răspuns:

Nu este adevarat... este doar un show biz... ma uit de multa vreme si imi place... ca un film de actiune... dar totul e fake... wwe, tna absolut totul... si daca vrei sa vezi ceva misto cauta spoilerele wwe laughing acolo scrie ce se va petrece saptamana viitoare... programa... de ex: vine dx si ataca pe the legacy apoi mai intervin randy orton si ii salveaza dar vine si john cena... etc laughing deci... E FAKE! si nu e bine sa faci la scoala ce vezi acolo... eu am incercat laughing si ei nu "sufera" asa cum arata acolo happy cauta pe youtubewinking... [fundita]:O3

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Fals rau de tot

| mrproffesor a răspuns:

Intr-un fel e intr-altu nu e, mai sunt si trucaje asta arata intr-un documentar

| 47dadi a răspuns:

Da ca cena e cel mai tare "john cena "

| Ripqer a răspuns:

Da, da e

| clauditsa_6216 a răspuns:

Nu e adevarat! Cine si-ar risca viata pentru asa ceva...

| Nemesis_9263 a răspuns:

Wrestlingul(sportul in sine)se practica. Ceea ce vezi tu la TV(maimutoii uriasi ce se dau in stamba sarind unii peste altii)nu este atat de apropiat de realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am stiut, mai aflu cate ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul e fals( 3/4) din el... da se intampla sa ai ghinion ca sa iti rupi cevapt ca (eu cared) ca aia de la salvare nu vin aiurea si te pun pe targadoar pentru showwinking mai vb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar pe jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fals 75 la suta o aratat pe discoveri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul este adevarat sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingul este cel mai fasl lucru de pe acest pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
este adevarat am vazut intr-o noapte pe la 11 wrestlingu superstars se batea kali cu randy orton si edge si big show si kali a pus mana pe un baros si i-a dat una in cap lui big show si the rock din tna si din wrestlemanialegends e bune toate imi place john cen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele parti din Wresling sunt adevarate, dar cele mai multe nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wrestlingu e si adevarat si fals se perfac uni dar cei ce cse dusmenesc lupta pe bune cum a fost randy orton cu triple h si john cena cu sheamus dar randy orton e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat uitati-va la pumni pe care acestia ii primesc.Si nu par loviti dupa lovitura incasata.Asta este parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da deoarece daca era fals fanii nu mai dadeau o groaza de bani pe bilete sa se duca sa-l viziteze.Nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este pentru ca e de contact n-ar mai fii rel daca nu ar fi fanii comentatorii si altelel costa banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu