| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune exercitii pentru crestere in inaltime, dar fara chestia cu bara!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Inaltimea e determinata genetic, nu exista exercitii de crestere in inaltime.

Si chestia cu "bara" e o aberatie de copii mici.

Răspuns utilizator avertizat
| alin100 a răspuns:

Nu exista asa ceva, este cea mai mare tampenie posibila pe cara am auzit-o vreodata chestia cu bara.Nu te mai lua dupa toate reclamele.Inaltimea este genetica.Parintii tai sunt inalti sau scunzi? Daca esti inzestrat genetic cu siguranta vei creste.