| Renesmee47 a întrebat:

Poate să-mi spuna cineva metode sau exerciţii "bune" de creştere în înalţime?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Iti zic o metoda prosteasca dar super eficientalaughing
Uita asa in fiecare dimineata cand te scoli prima data te intinzi ca o mata in pat timp de 2-3 minute. eu de laa 151 am facut 1.61 in 2 saptamani

| Cosmin86 a răspuns (pentru iCappy):

Vezi sa nu cresti 10 cm de la prostia aia laughing

esti doar un copil mic, nu?

| iCappy a răspuns (pentru Cosmin86):

Va d ca tu ai ceva cu mine ma omulelaughing Nu imi mai cobor mintea mea la a ta ca dau de petrol, si nu, nu sunt un copil.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iCappy):

Dar cati ani ai?

ai citit vreo carte de medicina in viata ta?

p.s. : 10 cm in 2 saptamani => scaunul cu rotile. Tu esti doar un copil mic, care zice ca e ok sa faci "biceps+triceps" in fiecare seara, asta arata clar NIVELUL TAU happy

| iCappy a răspuns:

Dar esti prea scund sau vr sa te faci cv gen: Basketballist? Ca daca vr poti practica sportul si vei creste tu.

| AmaliaGabrielaStyles a răspuns:

Poti face sport, de exemplu Basket, sau HandBall, poti face si exercitii zilnice, cate 10 minute poti face sarituri, intinderi a corpului, putina prosteala, poti sarii coarda, sau alerga, depinde si daca esti ambitioasawinking Sper ca te-am ajutat.