| rihanna7865 a întrebat:

Care sunt cele mai eficiente exercitii pentru a ma inalta cu vreao 4 cm si pentru a scapa de burta cat mai rapid?

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Nu exista scapa de burta rapid

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Exercitii pentru a te inalta? Mhmmm nu stiu ce sa zic.Pentru a te face mai inalta si a slabi eu zic ca cel mai potrivit e baschetul.Fie ca te joci intr-un parc sau esti inscrisa la o scoala. happy fundita?

| Adde2 a răspuns:

Pai pentru inaltare iti recomand basket, dar daca nu esti sportiva, baletul este sincer cea mai buna optiune! Dar sa nu cumva sa faci gimnastica! pentru ca ramai scunda

| beniamin1991 a răspuns:

Cand am inceput liceul, aveam un coleg in clasa care era foarte mic de inaltime.
La prima ora de sport, domnul de educatie fizica i-a zis asa "Pana in clasa a 12-a am sa scot din tine un baiat inalt" si asa a fost,a fost printre cei mai inalti din clasa si nu s-a omorat cu baschetul,juca doar o data pe saptamana,bineinteles si alimentatia corecta,diversa si echilibrata este un factor care poate influneta cresterea.
Cad despre scapatul de burta cat mai rapid, nu exista asa ceva.
Alergat, abdomene, dieta, fara astea 3 nu poti scapa de burta.
Nu-ti fa iluzii ca poti scapa de burta prin diete minune,fara efort fizic sau mai stiu eu ce produse vezi pe la teleshopping.
Sau ai putea sa te infometez, te mai tragi putin la burta, insa grasimea tot acolo ramane iar cand te vei ingrasa va reveni la loc, insa asa ceva nu ar trebui incurajat sub orice forma.
Am eu un prieten care a fost foarte gras si a slabit extrem de mult prin infometare, mai mult de 20 kg, insa nu mananca decat de doua ori pe zi si mai mult ciuguleste, cu hainele pe el arata ca orice persoana insa dezbracat e hidos.
Slab, cu vergeturi si ii atarna grasimea cand se apleaca putin.

| andreei025 a răspuns:

Daca reusesti sa dai jos burta, te urci pe ea si ai rezolvat problema inaltimii, da nu stiu cum sa dai jos burta

| Micka a răspuns:

Ai putea sa incerci inotul? daca iti place happy