| cosmin986522 a întrebat:

Care sunt meciurile din semifinale ligii campionilor? Ca pe net nu le gasesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall,nu sunt semifinale ci sferturi,, malaga-borussia, psg-barca, bayern-juventus, real-galata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid - Bayern Munchen şi FC Barcelona - Borussia Dortmund. Iar finala va fi Real Madrid - FC Barcelona, cu a zecea cupă a campionilor din istorie în dreptul celor de la Real.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Sezonul trecut s-a terminat in mai, mai bine picau Barca cu Bourssia, decat cu Bayern, lasa odata de semifinale

| Andrei1499 a răspuns:

Dar inca nu s-au jucat sferturile de finala...se joaca primul meci din sferturile de finala pe 2 si 3 aprilie. Funda?

| PAI2 a răspuns:

Care seminifale?