| OliverArrow a întrebat:

Cat va puteeti tine respiratai?

24 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

1 minut si ceva.

| WR104 a răspuns:

Cel putin 10 secunde.

| positivity a răspuns:

37 de secunde.

| Ibrahimovic a răspuns:

In jur de 50 de secundelaughing)

| Niiiicu a răspuns:

40-50 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un minut şi 30 de secunde.

| TudyCFR a răspuns:

Nu m-a interesat niciodata acest lucru dar pot sa o tin peste 20 de secunde din cate stiu eu.

Răspuns utilizator avertizat
| DaftPunk a răspuns:

12 secunde

| RainboyDash a răspuns:

2-3 minute. Depinde si de situatie. Daca cad acum intr-un bazin cu apa nu pot sa o tin mai mult de un minut..trebe sa fiu pregatit atunci cand mi-o tin

| HellGirl666 a răspuns:

3O de secunde. ☺

| BracKMyhay95 a răspuns:

Tin ceva timp cred ca peste 1 minut dar asta cred, nu m-am cronometrat. Si oricum nu poti tine mai mult de 3-4 min ca deja poti spune ca esti mort.

| Uratu140 a răspuns:

Odata m-am chinuit pana la 55 de secunde dar nu te ajuta cu nimic. funda?

| XTreme00 a răspuns:

Depinde dupa mine daca apa e sarata sau dulce.Eu in apa sarata o tin mai putin.Nu m-a interesat niciodata asta, dar totusi mi-ai reamintit.

| XDeiutzaX a răspuns:

1 minbig grin

| Zodiac a răspuns:

AndreiLIke2012 esti total fratelaughing)))

Nu m-a interesat nici odata sa aflu cat imi tin respiratia..Tot ce stiu este ca pot merge pe sub apa vreo 25 de metri(jumatate de bazin olimpic)

| Deliric95115 a răspuns:

Nu prea m-a interesat asta. dar hai ca incerc.cum a facut si Andrei :

Primul test :
41 secunde
Al doilea test :
56 secunde
Al treilea test :
1 minut si 16 secunde
Al patrulea test :
1 minut si 25 de secunde
Al cincilea test :
1 minut si 48 de secunde
Al saselea si ultimul test :
2 minute si 4 secunde

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

40 - 45 de secunde

| 1Bogdan7 a răspuns:

Sunt campion pe sate: 2, 3 secunde!laughing

| me22 a răspuns:

30 de secunde big grin

| Vlad327 a răspuns:

40sec

| ionut445 a răspuns:

1 min si 40 sec