| zignetg2 a întrebat:

Cate puncte credeti ca va strange Steaua in grupe?

13 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Steaua va ocupa locul 2 in grupa, si sunt convins ca macar intr-un meci cu Chelsea, va face o figura frumoasa, daca nu chiar va castiga.

Sper sa stranga cat mai multe.

| clauss a răspuns:

Am mare incredere ca vom face o figura frumoasa, cred ca 10 puncte

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

7, imi e tare frica de schalke si cred ca ne vom incurca putin cu basel daca nu sunt concentrati

| Ibrahimovic a răspuns:

7-8 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 10 puncte, cam asa.

| Galatz a răspuns:

9 puncte

| Darker a răspuns:

11 pct. Victorie cu Basel Tur Retur. Egal si victorie cu CHELSEA si un egal si o infrangere cu Shalke. PS : stiu Ca Shalke < Chelsea dar astea sunt previziunile mele

| dragoshudita a răspuns:

O sa vedem cand se termina grupele.rolling on the floor))))

| andreynba a răspuns:

6 cu Basel
1-2 cu Chelsea
3-4 cu Schalke
Deci in jur de 10.

| RobySezione a răspuns:

Au locu 4 rezervat, special pentru ei.

| Ozimandias a răspuns:

-1

| Kidd0 a răspuns:

Tinand cont de echipele cu care Steaua se afla in grupa, cred ca vom strange 10 pct.

P.S. Steaua se va califica in primavara europeana.