| ReddY25 a întrebat:

Calificare Steaua! Vor trece și de grupe, ce credeți?
Fără răspunsuri la prosteală

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vor trece de Vikingi, din Norvegia Bodo Glimt este extrem de periculoasă,daca vreo echipă Românească cade cu echipa asta e grav,nu neaparat in play-off,și în grupe daca ajungem acolo.
Eu mă mir cum de a bătut Craiova, că Zorya era o echipa destul de pragmatică, de serioasa, se vede că i-au afectat razboiu l lui Putin, altfel nu aveau nici o șansă! Au șanse toate cele 3 echipe sa se califice, păcat de Sepsi, eu am știut că va fi o victimă a suedezilor, am și pus că bat aia și în tur și acum.
Da, eu zic că avem potentialul de a trece de Viking.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La cum joaca, ma indoiesc.

| Brizbriz a răspuns:

Steaua sus rasare, ca o taina mare
parca nu mai exista "steaua"... DELOC
acum se numeste nustiuce anacronim IMBECIL
adica MUUUUUUUUUUUUUUUUUUULT MAI IMBECIL decat restul ideii de imbecilitate de showbusiness deghizata in sport

| gabicoo a răspuns (pentru Brizbriz):

FCSB - Face Ce Spune Becali!
Adevărata Steaua București e echipa armatei aia care joacă în liga a doua! Deci există!
Cuvântul imbecil e sinonim cu Jiji un cioban de prin Pipera!

Forza Steaua! UE Fecali!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se vor impotmoli.
Dar e parerea mea, as vrea sa reuseasca.

| ionur a răspuns:

Ronaldo forever bicis
-_-

| alexGeorge13 a răspuns:

FCSB ajunge in grupe, dar nu trece de ele