| maryantheboss1 a întrebat:

Credeti k steaua are sanse sa castige urmatorul meci din europa legue,,,, eucred ca da,,, si ajunge pe primul loc in grupe nu daca nu ma insel

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Daca joaca bine Sreaua se bate de la egal la egal cu echipele mari din Europa Forza STEAUA

9 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Cu Maccabi Haifa nu castiga. Iti zic eu. Poi nu a castigat ea cu Pandurii Targu Jiu, apoi cu aia, deci. daca nu ma crezi, o sa vezi joi searawinking.

| Manblack a răspuns:

Eu sunt stelist...dar nu cred ca are sanse...

| OnnyMady a răspuns:

Ce am invatat sigur de la echipele romanesti este ca sunt extrem de imprevizibile laughing Nu sti la ce sa te astepti.Si eu cred ca o sa castige big grin

| bkb300 a răspuns (pentru OnnyMady):

Bun raspuns.

| bkb300 a răspuns:

Nu cred deoarece de cand a plecat olaroiu nu a mai avut norc cred ca egal sau cu un putin ajutor de la dumnezeu castiga steaua. http://www.google.com/......tp?/imgres

| stoleadaniel a răspuns:

Ba frate sa recunoastem ca steaua ar avea sanse fff mari la castigarea grupei dupa 2 egaluri big grin poate sa bate pe maccabi si pe larnaka mai ales ca meciurile se disputa la Bucuresti big grin si cu un egal poate in Germania doamne ajuta steaua ar putea iesi pe primul loc big grin cu si sa o bata pe maccabi in deplasare big grin cu 12 pct zic ca are sanse daca face 12 puncte sa vedem happy

| M4nU370 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...Din 2007 de la perioada Hagi o ducem foarte prost! Sper sa ne revenim, dar nu cu petarde ca fratii Costea! oh go on

| ciolacclaudiu a răspuns:

Steaua bate in urmatorul meci da nu ajunge pe primul loc nici in grupe nici in campionat