| Polinco a întrebat:

Cati bani castiga John Cena la o competitie? De exemplu cati bani a castigat la wwe?

2 răspunsuri:
| alex495 a răspuns:

Are contract, el pe luna primeste 10 000 de dolari sa zicem. Wreslingul e teatru, e gen actor la teatru. Probabil ca are un fel de comision ca unii au pe luna 20 de meciuri pe cand altii poate apar si ei de 10 ori in luna respectiva. Sunt mai populari primesc mai mult

| MihaelaElena67 a răspuns:

In jur de cateva milioane de dolari. Adica bani in care ai putea
trai cateva vieti de lux