| cristi27 a întrebat:

Cati dintre voi de pe acest site tin cu steaua? sa vedem are acoperire vorba aia ca steaua are 5.000.000. de suporteri in tara? eu unul tin cu eihappy

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

-De ce isi bat dinamovistii copiii de sarbatori?
-Pentru ca merg cu steaua.laughing

14 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Steaua este CEA MAI IUBITA echipa din romania fara indoiala.

Forza Steaua!

| cristi27 explică:

TPU-isti dragi vad ca santem multi pe aici care tinem cu ei si pentru ca azi incepe campionatul nu strica o mica incurajare pentru ei, astept mesajele voastre in continuare sa se vada ca santem multi...forza Steaua!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu tin cu cine castiga laughingNu ma uit la meci dar tatal meu tine cu Steauahee hee

| lia a răspuns:

Avem echipa, avem valoare sa moara cainii din Stefan cel mare...
Fortza steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin cu Steaua pana la moarte
Cea mai iubita echipa din Romania.
Campionii din Ghencea happy
FORTZA STEAUA!

| Ellena a răspuns:

Fan Steauapeace sign

| Miяu a răspuns:

STEAUA
in legatura cu meciul de aseara. parca steaua isi revine... sa speram ca e asawinking

| silvio a răspuns:

Vai de... steaua voastra! laughing

semnat: Silvio, caine cu pedigree!

| silvio a răspuns:

Vaaiiii... doar doi "stupizi"? doar de-atat sunteti in stare? rolling on the floor
se vede ca sunteti stelisti

| fzcsm a răspuns:

Forzza Steaua! Clubul nostru drag!

| pisika a răspuns:

Haide, haide Steaua! happy

| HardcoreCountry a răspuns:

Si eu sunt stelista dar sa fim seriosi... Daca nu dadea Banel autogol Steaua nu era asa de vestita.

| unomprintreoameni a răspuns:

Si eu tin cu Steaua!

| mihnea_5388 a răspuns:

Ai vazut meciul de aseara? super tare. si-a luat revansa Banel cu autogolul alora...
Steaua sus rasare laughing)))))))))))))))