| tavy06 a întrebat:

Caut o minge de fotbal originala si buna in jur de 100 maxim 150 de lei...Ce parere aveti despre asta http://www.mingefotbal.ro/Mingi-de-fotbal-Nike-Club-Team ,p-803.html si daca puteti sa imi mai sugerati altele?
Funda...

Răspuns Câştigător
| TwiSt1997 a răspuns:

Cusatura nu se rupe, stai linistit, nu e minge la 20lei.A avut un prieten de-al meu tot UCL, dar nu top training(deci mai slaba) si nu s-a descusut.

8 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Este buna, am avut exact la fel, doar ca adidas tango 12, este buna si pentru suprafete mai dure, nu este din material de ala cu burete care se jupeste rapid.

| tavy06 explică (pentru TwiSt1997):

Dar despre aceasta ce crezi e mai buna sau.....http://www.okazii.ro/......a160905049

| TwiSt1997 a răspuns (pentru tavy06):

Dpinde si unde o folosesti.Pe teren sintetic sau la sala este ok, dar daca joci pe beton e mai buna nike.

| tavy06 explică (pentru TwiSt1997):

Eu joc pe sintetic cu ea, dar ma gandeam la cat de buna e sa nu se rupa cusatura etc....nu imi e frica in caz ca se jupeste pentru ca nu o sa joc pe beton.

| tavy06 explică (pentru TwiSt1997):

Am gasit adidas tango despre care vorbeai este la acelasi pret. http://www.okazii.ro/......a160905204

| tavy06 explică (pentru TwiSt1997):

Daca ai zis ca nu se jupeste pe beton inseamna ca nu are foarte mult burete din acela....Cred ca pe asta o iau sau pe aceea UCL. Mersi pentru sfaturi.

| TwiSt1997 a răspuns (pentru tavy06):

Cusatura nu se rupe, stai linistit, nu e minge la 20lei.A avut un prieten de-al meu tot UCL, dar nu top training(deci mai slaba) si nu s-a descusut.