| AndreiDaniel2000 a întrebat:

Ce alegeți între UNDERTAKER sau KANE
P.S. aceasta întrebare esteve pentru celor ce le place WWE

8 răspunsuri:
| AlexDarius3 a răspuns:

Kane a fost parte din copilaria mea dar si Undertaker.

| Nevroza a răspuns:

Mie personal imi place de Undertaker. Intrarile erau spectaculoase mai ales, cand isi dadea ochii peste cap. Nu pot sa uit nici intrarile cu motoreta si cu bandana. Ca stil, mi se pare mai smecher decat Kane. Preferatii mei oricum, raman: John Cena, Randy Orton, The Rock si John Morrison. Il detest in schimb pe Brock Lesnar rolling on the floor

| artemidak a răspuns:

Kane.
Deși preferata mea din wwe, e Sasha Banks.

Răspuns utilizator avertizat
| TroubleInParadise a răspuns:

Sunt un mare fan wrestling si as alege undertaker... Eu ma uit pe wrestlebook.ro la stiri din WWE si acolo pot vedea opiniile celorlalti.

| AndreiDaniel2000 explică:

Eu zicred că amândoi sunt la fel pentru că sunt frați

| Lejionarul a răspuns (pentru AndreiDaniel2000):

Nu sunt frati de sange.Doar ca asa lasa media de inteles.In realitate nu sunt rude sau ceva de genul.

| AndreiDaniel2000 explică:

Dar dacă baie fi un Wrestlemania cine credeți că ar câştiga?