| Insurgent a întrebat:

Nu m-am mai uitat la wrestling de mult timp, iar acum am ramas cam in urma cu vestile, am inceput din nou sa ma uithappy, si imi place ca inainte, deci intrebarea mea este, Undertaker e mort?
voi cine credeti ca l-a bagat in coma pe fratele lui kane, sh dc?
cel mai bun raspuns funda

8 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Si eu m-am uitat la wrestling mult timp.Si eram obsedata dupa john cena si batista.hmm acum nu ma mai uit. happy

| Ciuƒix a răspuns:

Undertaker nu e mort!

| marius297 a răspuns:

Te uiti prea mult la desene animate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca la bagat in coma pe undertaker rei misterio si la bagat in coma din greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Undertaker nu e mort si va reveni la summerslam 2010 vinovatul este KANE el la bagt in coma tot la summerslam se va intoarce jeff hardy si triple h:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia scrieti pe youtube results summerslam 2010 si sa vedeti ca kane la bagat pe under in coma

| imc1995 a răspuns:

Stii cum e o piesa de teatru reusita te lasa in dilema asa si asta cu undertaker. astea sunt niste piese te teatru dar care au foarta multa actiune si toate sunt aranjate si trucate. raspunsul meu e ca moartea lui Undertaker e pentru a aduce wrestling-ul in primplan pentru c alumea sa se intereseze de asta si sa fie ceva misterios deci nu-i mort astea sunt niste vrajeliwinking

| Letto1997 a răspuns:

Sall! undertaker nu este mort dar nu stiu cine la bagat in coma pe kane