| AndSim a întrebat:

Ce credeti ca face Steaua cu Pandurii Tg-Jiu maine?

O prognoza ceva big grin?

Dau FUNDA dar cum : Voi spuneti, si depinde ce iese daca ziceti mai mlti STEAUA, dau funda primului care zice STEAUA, daca iese Pandurii, dau funda primului care a zis Pandurii!

Multumeeeeesc >big grin

10 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Pandurii-steaua 1-2
Dacă steaua va juca cum a jucat cu dinamo va caștiga, dar daca va juca cum a jucat cu sportul in prima repriză e clar ca va pierde
Pe cealaltă parte Pandurii mi se par o echipa cu un potential foarte mare, care poate reuși surpriza

| costin_8115 a răspuns:

0-0 sau 1-1, oricum eu cred ca o sa fie egalbig grin

| andrei_1403 a răspuns:

1-1

| BRG a răspuns:

Cred că va bate pandurii pe steaua cu 3-0

| CristianM a răspuns:

Pandurii castiga detasatwinking 1-2 goluri diferenta.

| SerjRap93 a răspuns:

Si daca iese egal nu dai funda? eu asa zic da totusi as vrea sa castige steaua da nu mai prea ma intereseaza m-am saturat de scandalurile astea din Romania

| ღFrUmUsIkღ a răspuns:

Steaua cu pandurii cred ca bate steaua.:Xsucces

| al3x15 a răspuns:

As zice un posibil egal sau un 1-0 panduriiwinking...bafta

| ZeRoberto a răspuns:

Pandurii 100 - 0 Steaua! Bafta la retrogrdare steaua!

| AndSim explică:

Pandurii am pus! daca e asa, al3x15 ai funda big grin!