| alexx102428 a întrebat:

Ce credeti o sa faca fata Cosmin Contra ca selectioner al naționalei României?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de spus, mai ales avand in vedere putinii jucatori de calitate din nationala noastra. Sa asteptam si sa vedem.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristiggg4 a răspuns:

Eu cred ca va face o treaba buna, daca va aborda, insa, un stil de joc mai ofensiv, si sa incerce jucatorii mai in forma, cum ar fi Baluta, Ionita, Budescu (Budescu va fi si titular cu Kazahstan), Balasa sau Bancu