| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeti o sa retrogradeze Dinamo București în Liga 2 la finalul acestui sezon? Nu fiti subiectivi cei care tin cu Dinamo București?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Eu cred că mai au șanse să scape, să nu uităm că au doua meciuri în minus (Hermanstadt și Chindia). Cu Hermanstadt nu vad să bată, dar cu Chindia da...chiar nu știu ce să cred, daca scot 4 puncte în următoarele 2 jocuri scăpă, dar oricum campionatul nostru din an în an devine mai slab, țin cu Steaua de mic, dar nu mă mai atrage acest campionat.

| Yuoia a răspuns:

Nu tin cu nici o echipa de fotbal.
E pacat ca o echipa ca Dinamo sa ajunga in Liga a doua. Dar, da, va ajunge acolo. Fara Dinamo va fi mai putina concurenta. Dar daca va juca la fel in continuare, tot degeaba va fi in Liga I.

| Bruno92 a răspuns:

Cred că da. mâine ia bătaie Dinamo de la viitorul

| Xenoverse1 a răspuns:

Sa retrogradeze sa vada si ei cum e la matineu.

| Romeo16101 a răspuns:

La cum joaca da, va retrograda, personal țin cu FCSB, dar nu îmi doresc să o văd pe Dinamo retrogradată, moare fotbalul românesc. Trebuie schimbat ceva la echipa, la antrenor, trebuiesc motivați un pic, că va fi nasol de tot daca Dinamo ajunge in B... Sper totuși să nu se ajungă acolo.