| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeți o sa reușească GHEORGHE MULȚESCU acum ca a fost numit antrenor principal la DINAMO sa o salveze de retrogradarea directa și de locul de baraj pe Dinamo? Eu asa cred deoarece porecla SMURDUL ii se datorează deoarece a salvat echipe de LIGA 1 de la retrogradare în situații limită cum este de altfel și acum la DINAMO. Eu cred ca va reuși în proporție de 99, 99 la suta. Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu mai scapa dinamo si până la urmă merge exact unde ii este locul departe de liga 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In liga secundă va ajunge