| yooo77 a întrebat:

Ce dieta trebuie sa folosesc pentru a slabi cele mai multe kg intr-un timp foarte scurt? big grin funditaa!

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce imi place atitudinea asta, mancati un an de zile, fara sa va pese, ca e sanatos sau nu, ca va ingrasati, si apoi vreti ca in 2 saptamani sa dati jos ce ati pus tot anul... hai fii serios asa ceva nu se poate. baga sport si regim alimentar si ai sa slabesti,

| Wehes a răspuns:

In primul rand nu e sanatos sa slabesti multe kg intr-un timp foarte scurt.
1 factor negativ : Vergeturile ( Crede-ma, nu cred ca ti-ai dorii vergeturi sa nu mai poti scapa de ele toata viata.)

Răspuns utilizator avertizat
| mardarsimona28 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti si sa-ti detoxifici organismul poti incerca dieta cu mere, este o dieta recomandata pentru pierderea mai multor kg, poti manca cate un mar inainte de fiecare masa.winking fundabatting eyelashes