| crystycojo98 a întrebat:

am o problema. Iarna trecta am pus 15 kg pe mine si am nevoie sa le dau jos intr-un timp cat mai scurt. Nu vreau sa folosesc pastile sa alte porcarii. O dieta buna si simpla in care poti slabi. Cine poate sa-mi dea una,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Frate daca un pic mai gras, du-te la sala de sport sa faci box sau sa tragi la haltere de vreo 15-20 kg, si stii de ce te sfatuiesc asa? pentru ca daca faci mult sport sa alergi, sa tragi la haltere acea celulita [ grasime ] se transforma in musci si in plus se uita si fetele dupa tine big grin aaa si apropo cand faci lucrurile astea incearca sa numai mananci dulciuri sau sa bei sucuri, mananca cat mai sanatos si bea aproape in fiecare zii cate 2 litrii de apa happy Bafta!

| crystycojo98 explică (pentru xBro):

Nu vreau muschi vreau doar sa slabesc

| xBro a răspuns:

Numai manca big mac-uri keebab-uri shaorme etc..., incearca sa te duci la farmacie sa - ti iei si sa mananci cate 2-3 batoane de slabit cand ti-e foame [ costa 2 lei sau 3 lei unul numai stiu bine ] si incearca sa mananci salata de rosii cat mai multa, BAFTA! aaa si apropo sa numai bei des sucuri!

| crystycojo98 explică:

Nu vreau muschi vreau doar sa slabesc