| SpikLo a întrebat:

Ce este mai bun pentru slabit? Burn fx sau carnitina?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deficitul caloric, low carb, sport

| TudyCFR a răspuns:

Cel mai bine este sa nu iei nimic pentru slabit. Adica incearca sa iti faci mai multe mese si mai dese si o ora cat mai fixa intre ele. Cam 7 mese pe zi cu mancare mai putina si sa faci sport cat poti si atunci slabesti cel mai bine.

| SpikLo explică (pentru TudyCFR):

Mersi pentru raspuns. Cand esti la ultimele kilograme de dat jos este foarte greu. burn fx-ul si l-carnitina doar ajuta putin la arderea grasimilor. Si crezi ca stau in casa toata ziua ca sa imi pot face 7 mese?

| TudyCFR a răspuns (pentru SpikLo):

Stiu ca nu prea ai timp, asta este problema, dar trebuie sa faci cumva pentru ca natural este cel mai bine si pentru corp pe exterior.