| Smigalxxx a întrebat:

Ce exerciti as putea sa fac acasa pentru spate? Multumesc

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| slimms a răspuns:

Acasa daca nu ai o gantera o haltra n-ai ce face dar mergi la sala.

| raluca48 a răspuns:

Pai ai putea face asa zisa pisicuta te pui in 4 labe si iei forma spatelui drept si cu gheb, apoi mai este un alt exercitiu fix la fel miscarea spatelui numai ca pozitia este diferita iti indoi picioarele pui mainilepe genunchi si inca unu stai drept in picioare si te lasi de pe un umar pe atlul ar mai fi cateva dar nu pot sa le explic daca nu le arat. sper ca iti sunt pe folos succes