| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Ce exerciti de crestere as putea face acasa, sau exista?

Răspuns Câştigător
| andrei213 a răspuns:

Incearca Tractiuni la Bara sunt bune cresti foarte ult chiar daca uni nu credhappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exercitiile pentru crestere nu exista deloc, sunt persoane mici de statura care au tratament medicamentos pentru a creste dar tu mai ai timp sa te inalti. Exercitiile iti mai dezvolta muschii sa nu ramana intepeniti si asa mai misti articulatiile corpului ca sa nu te vaiti de durere in viitor.

| NuAmGasitUnNume explică (pentru mgtow):

Ceva de genu dar am auzit ca ar pute fii intinderiile, podul, ...chiar nimic nu ma ajuta? am 13 ani si 1.56m si sunt printre cei mai scunzi!

| mgtow a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Oho pai esti destul de mic pentru a incepe exercitiile de inaltime. Probabil eram si eu ca tine la varsta aia dar acum mai am o luna si ceva pana fac 21 de ani si am 1, 85 m. inaltime. Tu mai ai de crescut pana la vreo 20 de ani.

| FiTzOSsu a răspuns:

Crestere la ce? penis, inaltime, par, etc pentru inaltime baschet volei thinking da acasa nu stiu daca poti face ceva sa cresti in inaltime happy si daca esti scund ai face bine sa te apuci de un sport pana la 21 de ani mai poti creste happy

| bebelotz a răspuns:

Intinderi salturi etc tongue